I liga kobiet

I liga K: W zaległym meczu Budowlani Toruń lepsi od Zawiszy

wczoraj, 23:07
Budowlani Toruń

Po ponad dwugodzinnym boju siatkarki Budowlanych Toruń pokonały 3:2 Zawiszę Sulechów, głównego faworyta do awansu. Było to zaległe spotkanie z 4. serii rozgrywek. Torunianki jako jedyne są niepokonane w I lidze kobiet i zajmuje w tabeli 2. miejsce.

więcejskomentuj ()

I liga K: Miniony weekend odmienił tabelę zaplecza ekstraklasy

27.10.2014, 22:31
ligi polskie - I liga

Tylko Budowlani Toruń pozostają zespołem, który w tym sezonie nie doznał jeszcze goryczy porażki. W sobotę w trzech setach rozstrzygnął się hit 5. kolejki w Gorlicach. Emocji nie brakowało również w Murowanej Goślinie oraz w Świeciu.

Wioletta Szkudlarek: Będę robiła wszystko, aby pomóc

27.10.2014, 08:52
Wioletta Szkudlarek

Wioletta Szkudlarek po sezonie spędzonym w lidze belgijskiej wróciła do Polski, aby wspomóc pierwszoligowy klub z Mysłowic. - Będę robiła wszystko, aby pomóc dziewczynom i ułatwić im grę - mówi doświadczona środkowa Silesii Volley Mysłowice.

I liga K: Spacerek sulechowskiego Zawiszy w meczu z SMS-em PZPS

26.10.2014, 18:44
Zawisza Sulechów

Lekcję siatkówki dostały siatkarki SMS-u PZPS Szczyrk od Zawiszy Sulechów. Zespół trenera Mierzwińskiego gładko wygrał 3:0 i po czterech meczach ma 9 punktów. Uczennice SMS-u wciąż czekają na pierwszy punkt czy też wygranego seta w I lidze.

I liga K: Joker i Nike podzielili się punktami

26.10.2014, 14:34
Joker Świecie

Podziałem punktów zakończył się mecz 5. kolejki spotkań zaplecza Orlen Ligi pomiędzy beniaminkami ze Świecia i Węgrowa. Lepsze okazały się siatkarki Jokera, które po emocjonującym spotkaniu rzutem na taśmę wygrały tie-breaka.

I liga K: Na Śląsku lepsze jastrzębianki

26.10.2014, 13:50

W derbach Górnego Śląska górą był beniaminek z Jastrzębia-Zdroju. Podopieczne Jarosława Bodysa pokonały Silesię Volley MSK MOSiR Mysłowice 3:1, chociaż równie dobrze oba zespoły mogły podzielić się punktami.

I liga K: Pierwsza wygrana Sparty Warszawa

26.10.2014, 12:43
Sparta Warszawa

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniosły podopieczne Agaty Szustowicz. Stołeczna Sparta pokonała w czterech setach zeszłoroczne wicemistrzynie I ligi kobiet, Karpaty Krosno. Dzięki tej wygranej awansowały w tabeli.

I liga K: Ekstrim Gorlice pokonał lidera i zajął jego miejsce

25.10.2014, 20:20
Ekstrim Gorlice (K) - 2014/2015

Siatkarki Ekstrimu Gorlice pokonały 3:0 ŁKS Łódź, chociaż mecz z wyjątkiem drugiego seta był o wiele bardziej zacięty, niż mógłby na to wskazywać wynik. Gorliczanki wyprzedziły swoje sobotnie rywalki w tabeli, a w jej czołówce robi się coraz bardziej gęsto.

I liga K: Tie-break w Murowanej Goślinie dla przyjezdnych

24.10.2014, 17:16

W inaugurującym 5. kolejkę rozgrywek I ligi siatkarek meczu w Murowanej Goślinie do wyłonienia zwycięzcy potrzebny był tie-break. W secie decydującym lepsze okazały się zawodniczki Budowlanych Toruń, które w końcówce zachowały więcej zimnej krwi.

Maciej Bartodziejski: Po cichu liczyłem na taki początek

23.10.2014, 22:49
Maciej Bartodziejski

Siatkarki ŁKS-u w swoim debiutanckim sezonie w I lidze kobiet kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. Choć na fetowanie jest jeszcze zdecydowanie zbyt wcześnie, to już teraz można powiedzieć, że łodzianki pozytywnie zaskakują.

I liga K: Beniaminkowie na czele - czy tak będzie też po 5. kolejce?

23.10.2014, 16:12

Coraz ciekawiej jest w I lidze kobiet. Po środowych pojedynkach trzy pierwsze pozycje zajmują beniaminkowie. Jednak różnice między zespołami są bardzo małe, więc w weekend tabela może wywrócić się do góry nogami.

I liga K: Po pięciosetowym pojedynku dwa punkty zostają w Krośnie

23.10.2014, 01:58
Karpaty Krosno

Podziałem punktów zakończył się mecz w Krośnie, gdzie miejscowe Karpaty podejmowały KS Murowana Goślina. W spotkaniu nie brakowało zwrotów akcji, a zespołem minimalnie lepszym okazały się podopieczne Dominika Stanisławczyka.

I liga K: Ekstrim z kompletem punktów wraca do Gorlic

23.10.2014, 01:03

Trzy punkty z Podbeskidzia wywiódł beniaminek z Gorlic w 4. kolejce spotkań. Siatkarki Grzegorza Silczuka bez większych przeszkód pokonały młode zawodniczki ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku.

I liga K: Zespół Nike ponownie zwycięski

23.10.2014, 00:00

Nadal bez zwycięstwa pozostają siatkarki Silesii Volley MOSiR Mysłowice. Po sobotniej, dotkliwej porażce w Łodzi podopieczne trenera Kalinowskiego doznały kolejnej przegranej. Pogromcą silesianek stał się kolejny beniaminek. Tym razem z Węgrowa.

I liga K: Po dramatycznym meczu dwa punkty zostały w Łodzi

22.10.2014, 22:50
ŁKS Łódź (K) - 2014/2015

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź podejmowały na własnym boisku drużynę Jokera Świecie. Obie ekipy przystępowały do tego meczu bez ani jednej porażki na koncie. Po niezwykle emocjonującym spotkaniu minimalnie lepsze okazały się gospodynie.

I liga K: Beniaminek ze Śląska niepokonany na własnym parkiecie

22.10.2014, 21:12

Kolejne zwycięstwo na własnym parkiecie odniosły siatkarki Jastrzębia-Borynii PLKS-u Pszczyna, które pokonały Spartę Warszawa 3:1. Stołeczny zespół był bliski wywiezienia z Górnego Śląska przynajmniej punktu, ale ostatecznie wraca do Warszawy z niczym.

I liga kobiet przyspiesza i nabiera tempa

21.10.2014, 12:13

Już w najbliższą środę zostanie rozegrana 4. kolejka rozgrywek I ligi kobiet. Najciekawiej zapowiada się mecz w Łodzi, gdzie dotychczasowy niespodziewany lider ŁKS Commercecon podejmować będzie zespół Jokera Mekro Świecie.

I liga K: Tylko ŁKS, Budowlani i Joker nie zaznali goryczy porażki

20.10.2014, 22:24

Na zapleczu Orlen Ligi tylko zespoły z Łodzi, Torunia i ze Świecia nie doznały w tym sezonie porażki. Joker, dzięki wygranej 3:1, zdetronizował liderującego do tej pory Ekstrima. Pierwsze punkty na koncie ma zespół z Murowanej Gośliny.

I liga K: Pierwsze punkty i pierwsze zwycięstwo goślinianek

20.10.2014, 19:45

Kolejny punkt do swojego dorobku dołożył beniaminek z Jastrzębia-Zdroju, który w 3. kolejce spotkań zmierzył się z ekipą KS-u Murowana Goślina. Górą były siatkarki Piotra Sobolewskiego, które pokonały Ślązaczki po tie-breaku.

Agnieszka Wołoszyn: To jeszcze nie jest wszystko, na co nas stać

20.10.2014, 08:43
Agnieszka Wołoszyn (2012)

Podopieczne Macieja Bartodziejskiego wygrały czwarty mecz z rzędu i znalazły się na czele tabeli I ligi. - Na niektórych pozycjach możemy dokonywać zmian i dzięki temu możemy zaskakiwać rywali - stwierdziła po zwycięstwie nad Silesią Agnieszka Wołoszyn z ŁKS-u.

I liga K: Łodzianki nadal bez porażki w I lidze

18.10.2014, 22:19
ŁKS Łódzki Klub Sportowy

Siatkarki ŁKS-u w trzeciej kolejce I ligi kobiet podejmowały zespół z Mysłowic. Podopieczne Macieja Bartodziejskiego nie pozwoliły rywalkom na zbyt wiele i bardzo pewnie zainkasowały trzy punkty. Dzięki temu zwycięstwu znalazły się na czele tabeli.

I liga K: W Świeciu Ekstrim stracił fotel lidera

18.10.2014, 21:51

Pierwszą porażkę w tym sezonie poniósł Ekstrim Gorlice. Zespół Grzegorza Silczuka, który do tej pory przewodził tabeli zaplecza ekstraklasy, uległ w konfrontacji z innym beniaminkiem, Jokerem Świecie. Ekipa Mariusza Bujka wygrała 3:1.

I liga K: W meczu walki trzy punkty dla sulechowskiego Zawiszy

18.10.2014, 21:18

Po trzech setach zakończył się pojedynek w Sulechowie, gdzie miejscowy Zawisza podejmował Karpaty Krosno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Marka Mierzwińskiego, jednak emocji w tym meczu nie brakowało.

I liga K: SMS walczył, ale trzy punkty zostały w Toruniu

18.10.2014, 20:52

Trzy punkty do swojego dorobku dopisały siatkarki Budowlanych Toruń, które pokonały zespół SMS-u PZPS Szczyrk w trzech setach. Poza trzecią partią spotkanie, które z trybun oglądał trener kadry Piotr Makowski, było bardzo wyrównane.

I liga K: Derby Mazowsza dla beniaminka z Węgrowa

18.10.2014, 18:14

Derby Mazowsza dla spartanek były okazją do rewanżu za porażkę w Pucharze Polski. Po pierwszym secie było 1:0 dla Sparty, jednak podopieczne Roberta Kupisza wygrały trzy następne partie i to one zainkasowały komplet punktów w spotkaniu na Ursynowie.

Podziel się linkiem: facebook twitter gg wykop google