I liga kobiet

Barbara Adamska: Pozytywne wyniki to kwestia czasu

wczoraj, 21:42
Barbara Adamska (2011)

W pierwszym tygodniu pracy trener Kosmol poprowadził Spartę w dwóch meczach. Stołeczne co prawda nie wygrały, ale obraz ich gry uległ wyraźnej poprawie. O swoich odczuciach dotyczących ostatnich zmian opowiedziała kapitan Barbara Adamska.

więcejskomentuj ()

Bez niespodzianek w 17. kolejce I ligi kobiet

wczoraj, 15:44
ligi polskie - I liga

W 17. kolejce I ligi kobiet aż cztery z sześciu meczów zakończyły się po trzech setach. W pozostałych dwóch spotkaniach również obyło się bez tie-breaków, a po pewne trzy punkty sięgnęły wszystkie zespoły plasujące się w czołówce tabeli.

I liga K: Zawisza Sulechów wywiózł trzy punkty z Murowanej Gośliny

25.01.2015, 13:46
Zawisza Sulechów

W meczu 17. kolejki I ligi siatkówki kobiet MLKS Roltex Zawisza Sulechów pokonał 3:0 ósmą drużynę tabeli - KS Murowana Goślina. Sulechowianki nadal zajmują fotel lidera, dla goślinianek walka o play-off jeszcze się nie zakończyła i może potrwać do końca rundy zasadniczej.

I liga K: Szybki mecz ŁKS-u z uczennicami SMS-u

25.01.2015, 11:03
ŁKS Łódź (K) - 2014/2015

Siatkarki ŁKS-u Łódź nie miały najmniejszych problemów z pokonaniem we własnej hali najsłabszego w lidze zespołu SMS PZPS Szczyrk. Łodzianki wygrały w trzech szybkich setach i choć wciąż są na 4. miejscu w tabeli, to utrzymały kontakt z czołówką.

I liga K: Joker kontynuuje zwycięską passę

25.01.2015, 10:42
Joker Świecie

Siatkarki Jokera Mekro Świecie po zwycięstwach nad ŁKS-em Commercecon Łódź i Nike Węgrów były faworytkami w starciu z zawodniczkami z Jastrzębia-Zdroju. Potwierdziły to na boisku i umocniły się na piątym miejscu w ligowej tabeli.

I liga K: Sparta postraszyła faworyta, ale niespodzianki nie było

24.01.2015, 22:08
Budowlani Toruń (2014/2015)

W pierwszej lidze kobiet trzy punkty z Warszawy wywiozły siatkarki Budowlanych Toruń. Miejscowe, które ambitnie walczyły do samego końca, pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie, szczególnie w pierwszym, wygranym secie.

I liga K: Ważne trzy punkty Silesii Volley

24.01.2015, 21:44
Silesia Volley

Siatkarki z Mysłowic wciąż walczą o wejście do grupy najlepszych ośmiu zespołów zaplecza Orlen Ligi. W ostatnim spotkaniu podopieczne Rafała Kalinowskiego w trzech setach pokonały sąsiada z ligowej tabeli - Karpaty Krosno.

I liga K: Ekstrim zrewanżował się węgrowiankom

24.01.2015, 21:17
Ekstrim Gorlice (K) - 2014/2015

Pierwszoligowe siatkarki beniaminka z Gorlic w pełni zrewanżowały się podopiecznym Roberta Kupisza za porażkę pierwszej rundzie w Węgrowie 2:3. Ekstrim pewnie i w bardzo dobrym stylu pokonał Nike po trzysetowym pojedynku.

W 17. kolejce I ligi kobiet zapowiada się kilka ciekawych pojedynków

23.01.2015, 15:44

Zmagania w I lidze kobiet nabierają tempa. Poszczególne zespoły jeszcze nie ochłonęły po emocjach środowych spotkań, a przed nimi już kolejne wyzwania. W ramach 17. kolejki najciekawiej zapowiadają się pojedynki w Świeciu oraz Gorlicach.

Aleksandra Pasznik: Miałyśmy rywalkom coś do udowodnienia

23.01.2015, 10:13
Aleksandra Pasznik (2013)

Siatkarki Ekstrimu Gorlice po raz drugi okazały się lepsze od drużyny ŁKS-u. - Oczywiście, obawiałyśmy się tego meczu. Dziewczyny z Łodzi tworzą bardzo dobry zespół i grają bardzo żywiołowo - mówiła Aleksandra Pasznik, rozgrywająca gorliczanek.

Cenne wygrane Jokera i Ekstrimu w 16. kolejce I ligi kobiet

22.01.2015, 11:35

W środę zespoły I ligi kobiet rozegrały 16. kolejkę rundy zasadniczej. Cenne zwycięstwa odniosły Ekstrim w Łodzi oraz Joker w Węgrowie. Wszystko wskazuje na to, że cztery ostatnie zespoły zagrają o utrzymanie, bowiem ich strata do 8. miejsca jest już spora.

I liga kobiet: Kryzys ŁKS-u trwa dalej, Ekstrim lepszy od łodzianek

21.01.2015, 23:52

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź przegrały czwarty mecz z rzędu. Tym razem musiały uznać wyższość drużyny Ekstrimu Gorlice, który wygrywając starcie z bezpośrednim rywalem w tabeli, awansował na trzecią pozycję w I lidze kobiet.

I liga K: W starciu Nike - Joker kolejny podział punktów

21.01.2015, 23:50

Niezwykle cenne dwa punkty z Węgrowa wywiozły siatkarki Jokera Świecie. W pierwszej części spotkania zespołem wyraźnie lepszym były miejscowe, które prowadziły już 2:0. Joker zdołał wyrównać i przechylić szalę zwycięstwa w tie-breaku.

I liga K: Jastrzębianki - królowe Górnego Śląska

21.01.2015, 22:53
Jastrzębie-Zdrój

W derbach Górnego Śląska zdecydowanie lepszym zespołem były siatkarki z jastrzębskiej Boryni. Podopieczne Jarosława Bodysa wygrały z Silesią Volley w trzech setach. Przyjezdne powalczyły jedynie w końcówce trzeciej partii.

I liga K: Waleczne goślinianki nie sprostały Budowlanym

21.01.2015, 21:34

Siatkarki z Murowanej Gośliny miały w Toruniu inicjatywę przez półtora seta, przegrywając końcówki pierwszej i drugiej partii. Ostatecznie w trzech partiach wygrali Budowlani, którzy myślami są już przy meczu w Warszawie ze Spartą.

I liga K: Podział punktów w Krośnie, zwycięstwo gospodyń

21.01.2015, 20:43
Karpaty Krosno

Zacięty mecz rozegrały zawodniczki Karpat Krosno i Sparty Warszawa. Krośnianki wygrały 3:2 i zapisały na swoje konto dwa cenne punkty. Warszawianki pomimo ambitnej postawy musiały uznać wyższość swoich rywalek.

Robert Kupisz: Orlen Liga to bardzo odległy temat

21.01.2015, 08:33
piłka i ręce

- Obawialiśmy się tego meczu, zwłaszcza po tym wyniku z poprzedniej kolejki, kiedy Silesia dość łatwo ograła ŁKS - mówi o wygranym w trzech setach meczu z Silesią Volley szkoleniowiec pierwszoligowego Nike Węgrów, Robert Kupisz.

I liga K: Po 15. kolejce zmiana trenera, Zawisza ucieka rywalom

19.01.2015, 22:35

W 15. kolejce największe emocje budził mecz lidera z wiceliderem, w którym Zawisza pokonał Budowlanych Toruń. Zwraca uwagę druga porażka z rzędu ŁKS-u oraz kolejna już porażka warszawskiej Sparty, która zaowocowała zmianą trenera w stołecznym klubie.

Maciej Kosmol zastąpił Agatę Szustowicz na ławce Sparty Warszawa

19.01.2015, 21:03
Maciej Kosmol (2014)

Maciej Kosmol po pięciu sezonach ponownie zasiądzie na ławce trenerskiej Sparty Warszawa. Szkoleniowiec, który na koncie ma współpracę m.in. z reprezentacją Polski w stołecznym pierwszoligowcu zastąpił dotychczasowego trenera, Agatę Szustowicz.

Beata Mielczarek: Myślami jesteśmy już przy kolejnych meczach

19.01.2015, 20:35
Beata Mielczarek (2013)

- W Mysłowicach udało nam się wygrać za trzy punkty - przyznała po meczu z Silesią skrzydłowa Sokołowa Nike Węgrów, Beata Mielczarek, która błyskawicznie zapomniała o ostatnim pojedynku, koncentrując się teraz na spotkania z Jokerem i Ekstrimem.

I liga K: Pewna wygrana goślinianek z Karpatami Krosno

18.01.2015, 14:58

Siatkarki KS-u Murowana Goślina w 15. kolejce rozgrywek I ligi siatkówki kobiet bez większych problemów pokonały zespół Karpat Krosno 3:0. Dominację gospodyń najlepiej potwierdza ostatni set meczu, wygrany 25:7.

I liga K: Emocje w Mysłowicach

18.01.2015, 12:42

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie nad wiceliderem rozgrywek siatkarki Silesii Volley podejmowały u siebie wyżej sklasyfikowane siatkarki z Węgrowa. Spotkanie, chociaż zakończone w trzech setach, dostarczyło wielu emocji.

I liga K: Zawisza z kolejnym zwycięstwem

18.01.2015, 12:33

MLKS Roltex Zawisza Sulechów pokonał we własnej hali Budowlanych Toruń 3:1, zapisując na swoim koncie kolejne 3 cenne punkty. Po dwóch wygranych setach w szeregi Zawiszy wkradło się rozluźnienie, dlatego sulechowianki przegrały trzecią partię.

I liga K: Bezproblemowe zwycięstwo Ekstrimu Gorlice

18.01.2015, 01:37

Esktrim Gorlice dosyć pewnie i bez jakichkolwiek problemów pokonał ostatnią ekipę w tabeli - SMS PZPS Szczyrk 3:0. Gorliczanki zrównały się liczbą punktów z ŁKS-em Łódź i zajmują czwartą lokatę w tabeli.

I liga K: Joker Świecie udanie zrewanżował się łodziankom

17.01.2015, 23:10

W starciu beniaminków I ligi kobiet ze Świecia i Łodzi lepszy okazał się Joker Mekro, wygrywając we własnej hali 3:1. Tym samym podopieczne trenera Andrzeja Nadolnego zrewanżowały się ełkaesiankom za porażkę w I rundzie, kiedy to przegrały w Łodzi 2:3.

Podziel się linkiem: facebook twitter gg wykop google