Jeszcze nie wygasły emocje po środowych spotkaniach I ligi kobiet, a już od soboty następna kolejka. A w niej dwa hity z udziałem drużyn czołówki - w Sulechowie Zawisza podejmować będzie Ekstrim Gorlice, a w Łodzi z ŁKS-em zagrają Budowlani Toruń.

więcejskomentuj ()

I liga K: Uczennice ze Szczyrku z historyczną wygraną

dzisiaj, 10:41

Zawodniczki SMS-u PZPS Szczyrk zdobyły swoje pierwsze historyczne punkty w rozgrywkach pierwszej ligi kobiet. Podopieczne Andrzeja Pecia wygrały w ostatniej kolejce w Warszawie z miejscową Spartą po pięciosetowym pojedynku.

I liga K: Podział punktów w Mysłowicach, Silesia nadal bez wygranej

wczoraj, 22:35

Silesia Volley Mysłowice jako jedyna ekipa w lidze pozostaje bez zwycięstwa. Mysłowiczanki poniosły dziewiątą porażkę z rzędu. Tym razem podopieczne Rafała Kalinowskiego uległy zespołowi z Murowanej Gośliny 2:3 i zajmują przedostatnią lokatę.

I liga K: Węgrów zdobyty, trzy punkty pojechały do Jastrzębia

wczoraj, 15:27

W dziewiątej kolejce spotkań I ligi kobiet siatkarki KS-u Jastrzębie Borynia PLKS Pszczyna pokonały Nike Węgrów i wróciły na Śląsk z kompletem punktów. Była to pierwsza porażka zespołu Roberta Kupisza w tym sezonie przed własną publicznością.

I liga K: Torunianki nadal niepokonane, ale Ekstrim był o krok...

wczoraj, 10:37
Budowlani Toruń

W Gorlicach spotkały się dwie drużyny z doskonałymi seriami: torunianki są niepokonane na wyjeździe, miały na koncie osiem wygranych, z kolei beniaminek z Gorlic we własnej hali w tym sezonie stracił seta. Seria Budowlanych okazała się bardziej trwała.

I liga K: Joker Świecie nie dał rady Zawiszy Sulechów

wczoraj, 10:05
Zawisza Sulechów

Osłabiony Joker Świecie przegrał we własnej hali 0:3 z sulechowskim Zawiszą. Była to pierwsza porażka podopiecznych Mariusza Bujka w tym sezonie we własnej hali. Sulechowianki są wciąż na trzecim miejscu w tabeli i mają tylko punkt straty do lidera.

Paula Słonecka: Liczę na to, że nasza gra w końcu zaskoczy

wczoraj, 08:46
Paula Słonecka (2013)

Zawodniczki z Krosna przed sezonem przeszły małą rewolucję kadrową, a zespół odmłodzono. Z dorobkiem ośmiu punktów zajmują 9. miejsce w tabeli I ligi. - Nie możemy się przełamać i cały czas na to czekamy - mówi przyjmująca "karpatek", Paula Słonecka.

I liga K: Łodzianki niegościnne dla siatkarek z Krosna

26.11.2014, 22:23
ŁKS Łódź (K) - 2014/2015

Łodzianki kontynuują swoją dobrą passę występów w I lidze. Po zwycięstwie 3:0 nad siatkarkami Karpat Krosno mają już tylko jeden punkt straty do liderek tabeli, z którymi zmierzą się w niedzielę. Szczególną demonstracją siły gospodyń był pierwszy set.

I liga kobiet przyspiesza i gra w środę

25.11.2014, 22:40

Coraz większego tempa nabierają rozgrywki I ligi kobiet. 9. kolejka zostanie rozegrana już w środę, a najciekawszym wydarzeniem tej serii spotkań wydaje się mecz w Gorlicach, w którym siatkarki Ekstrimu podejmą lidera rozgrywek z Torunia.

I liga K: Czołówka nie zwalnia i pewnie wygrywa

24.11.2014, 12:29

Wszystkie cztery czołowe drużyny tabeli I ligi kobiet odniosły pewne zwycięstwa za trzy punkty, stąd też na górze tabeli bez zmian. Cenną wygraną zanotowały siatkarki z Murowanej Gośliny, które pokonały Spartę Warszawa i awansowały na 8. miejsce.

I liga K: Tym razem punkty ze Szczyrku wywiozła Nike Węgrów

24.11.2014, 11:30

SMS PZPS Szczyrk wciąż pozostaje bez wygranej w rozgrywkach I ligi kobiet. W sobotę uczennice SMS-u poległy w trzech setach, przegrywając we własnej hali z Nike Węgrów. Podopieczne trenera Roberta Kupisza po tym meczu awansowały na 5. miejsce w tabeli.

I liga K: Goślinianki pokonały MUKS Spartę Warszawa

23.11.2014, 14:48

W minioną sobotę w Murowanej Goślinie w ramach 8. kolejki I ligi kobiet goślinianki podejmowały rywalki z Warszawy. Gospodynie do meczu przystępowały po zwycięstwie 3:0 nad SMS-em PZPS Szczyrk. Także tym razem rywalki nie miały większych szans.

I liga K: ŁKS po raz drugi wygrał na Śląsku

23.11.2014, 00:25

ŁKS Commercecon Łódź po środowym zwycięstwie w Pucharze Polski w środę po raz drugi pokonał zespół Jastrzębia Borynia PLKS Pszczyna. Tym razem jednak łodzianki nie straciły ani jednego seta i po wygranej 3:0 awansowały na 2. miejsce w tabeli.

I liga K: Wymęczone zwycięstwo Zawiszy w meczu z Silesią

22.11.2014, 22:42

MLKS Roltex Zawisza Sulechów pokonał we własnej hali zespół Silesii Volley 3:1. Zwycięstwo to gospodyniom jednak łatwo nie przyszło. Mysłowiczanki obok SMS-u Szczyrk nadal pozostają bez zwycięstwa i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli.

I liga K: Ekstrim pozytywnie zaskakuje, krośnianki pokonane

22.11.2014, 16:10
Ekstrim Gorlice (K) - 2014/2015

W meczu 8. kolejki I ligi kobiet siatkarki beniaminka rozgrywek Ekstrimu Gorlice w Krośnie zmierzyły się z miejscowymi "karpatkami". Przyjezdne zainkasowały komplet punktów, ale okazja do rewanżu dla gospodyń już dzisiaj.

I liga K: Budowlani Toruń wciąż z kompletem zwycięstw

22.11.2014, 08:20

Siatkarki Budowlanych Toruń wygrały ósmy mecz z rzędu i tym samym ustanowiły swój klubowy rekord w I lidze. Dla beniaminka ze Świecia to z kolei był pierwszy mecz bez zdobytego choćby jednego punktu. Torunianki umocniły się na pozycji lidera tabeli.

Przed 8. kolejką I ligi kobiet

21.11.2014, 09:54

Derbowy mecz w Toruniu pomiędzy Budowlanymi a Jokerem Świecie wydaje się być najciekawszym wydarzeniem rozpoczynającej się w piątek 8. kolejki I ligi kobiet. Spore zainteresowanie budzi również spotkanie zespołów z dołu tabeli w Murowanej Goślinie.

Daria Bąkowska: Ciężko występować w roli faworyta

18.11.2014, 22:34

Daria Bąkowska to nowa zawodniczka w Budowlanych Volley Toruń. Libero toruńskiego zespołu musiała szybko wkomponować się w zespół. Zawodniczka dla klubowej strony opowiedziała o dwóch ciężkich meczach w Mysłowicach i Węgrowie.

I liga K: Tylko jeden dłuższy mecz w 7. kolejce spotkań

17.11.2014, 17:47

W 7. kolejce rozgrywek I ligi kobiet drużyny z czołówki zgodnie wygrały swoje mecze. Najcenniejsze zwycięstwo odniosły siatkarki ŁKS-u Łódź, które pokonując Nike Węgrów, uciekły rywalkom w tabeli. Tylko w jednym meczu rozegrano więcej niż trzy sety.

I liga K: ŁKS pokonał w trzech setach Nike Węgrów

15.11.2014, 23:07

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź wygrały ważny mecz z Nike Węgrów. Łodzianki we własnej hali pokonały rywala w trzech setach i tylko w drugiej partii wynik był przez chwilę zagrożony. Było to już szóste zwycięstwo beniaminka z Łodzi w tym sezonie.

I liga K: Cenne zwycięstwo goślinianek w meczu z SMS-em PZPS

15.11.2014, 22:33

Wciąż bez zwycięstwa w pierwszej lidze kobiet pozostaje zespół duetu trenerskiego Wiesława Popika i Andrzeja Pecia. W siódmej kolejce spotkań SMS PZPS Szczyrk przegrał w trzech setach z Klubem Sportowym z Murowanej Gośliny.

I liga K: W pojedynku beniaminków Ekstrim rozbił Jastrzębie Borynia

15.11.2014, 21:33

Nadspodziewanie łatwo KRS Ekstrim Gorlice poradził sobie z zespołem Jastrzębia Borynia PLKS-u Pszczyna. Podopieczne Grzegorza Silczuka wygrały ze śląskim beniaminkiem w trzech setach, tracąc przy tym tylko 47 małych oczek.

I liga K: Joker w lidze pokonał Karpaty, teraz czeka na Zawiszę

15.11.2014, 20:13
Joker Świecie

W Świeciu zmierzyły się dwa zespoły, które dotąd znajdowały się w środkowej części tabeli I ligi kobiet. Miejscowy Joker pokonał 3:1 Karpaty Krosno, awansując na 5. miejsce zaplecza Orlen Ligi. Jutro beniaminek zagra mecz w Pucharze Polski.

I liga K: Budowlani wciąż niepokonani, zła passa Silesii Volley trwa

15.11.2014, 19:35

Podopieczne Mariusza Soi po 7 kolejkach spotkań pozostają niepokonane. Tym razem siatkarki z Torunia zmierzyły się z mysłowicką Silesią Volley, wygrywając w trzech setach. Niewiele brakowało, aby silesianki rzutem na taśmę wyszły zwycięsko z trzeciej partii.

I liga K: Zawisza wywiózł trzy punkty z Warszawy

15.11.2014, 17:26

Trzy punkty do swojego dorobku punktowego dopisały siatkarki sulechowskiego Zawiszy. Podopieczne Marka Mierzwińskiego w Warszawie zmierzyły się ze Spartą, wygrywając w trzech setach. Najbardziej zacięty przebieg miała druga odsłona meczu.

Podziel się linkiem: facebook twitter gg wykop google