I liga kobiet

I liga K: Łodzianki nadal bez porażki w I lidze

18.10.2014, 22:19
ŁKS Łódzki Klub Sportowy

Siatkarki ŁKS-u w trzeciej kolejce I ligi kobiet podejmowały zespół z Mysłowic. Podopieczne Macieja Bartodziejskiego nie pozwoliły rywalkom na zbyt wiele i bardzo pewnie zainkasowały trzy punkty. Dzięki temu zwycięstwu znalazły się na czele tabeli.

więcejskomentuj ()

I liga K: W Świeciu Ekstrim stracił fotel lidera

18.10.2014, 21:51
Joker Świecie

Pierwszą porażkę w tym sezonie poniósł Ekstrim Gorlice. Zespół Grzegorza Silczuka, który do tej pory przewodził tabeli zaplecza ekstraklasy, uległ w konfrontacji z innym beniaminkiem, Jokerem Świecie. Ekipa Mariusza Bujka wygrała 3:1.

I liga K: W meczu walki trzy punkty dla sulechowskiego Zawiszy

18.10.2014, 21:18
Zawisza Sulechów

Po trzech setach zakończył się pojedynek w Sulechowie, gdzie miejscowy Zawisza podejmował Karpaty Krosno. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu Marka Mierzwińskiego, jednak emocji w tym meczu nie brakowało.

I liga K: SMS walczył, ale trzy punkty zostały w Toruniu

18.10.2014, 20:52
Budowlani Toruń

Trzy punkty do swojego dorobku dopisały siatkarki Budowlanych Toruń, które pokonały zespół SMS-u PZPS Szczyrk w trzech setach. Poza trzecią partią spotkanie, które z trybun oglądał trener kadry Piotr Makowski, było bardzo wyrównane.

I liga K: Derby Mazowsza dla beniaminka z Węgrowa

18.10.2014, 18:14
ligi polskie - I liga

Derby Mazowsza dla spartanek były okazją do rewanżu za porażkę w Pucharze Polski. Po pierwszym secie było 1:0 dla Sparty, jednak podopieczne Roberta Kupisza wygrały trzy następne partie i to one zainkasowały komplet punktów w spotkaniu na Ursynowie.

I liga kobiet: Ciekawe mecze w 3. serii spotkań

17.10.2014, 12:00

Derby Mazowsza w Warszawie, mecz Jokera Świecie z Ekstrimem Gorlice oraz spotkanie Zawiszy Sulechów z Karpatami Krosno to chyba najciekawsze wydarzenia 3. kolejki spotkań I ligi kobiet. W najbliższą sobotę siatkarki zaplecza ekstraklasy znów wyjdą na boisko.

Sandra Szczygioł: W tej lidze każdy może pokonać każdego

16.10.2014, 23:01

Siatkarki Budowlanych Toruń w kolejnych meczach potwierdzają, że w tym sezonie będą się liczyć w walce o czołowe lokaty w na zapleczu Orlen Ligi. - Każdy mecz, do którego będziemy przystępować, może okazać się trudny - przyznała Sandra Szczygioł.

Izabela Soja: Z meczu na mecz nasza forma będzie rosła

13.10.2014, 16:21

- Ten wynik może trochę dziwić i być postrzegany jako sensacja. Ale dobrą i kombinacyjną grą zapracowałyśmy sobie na komplet punktów w starciu z Zawiszą - powiedziała po pierwszym zwycięstwie KS-u Jastrzębia Borynia PLKS Pszczyna, Izabela Soja.

I liga K: Beniaminkowie na czele po 2. kolejce

13.10.2014, 14:33

Druga kolejka zmagań w I lidze kobiet okazała się szczęśliwa dla gospodarzy, bo przeważnie wygrywali oni swoje mecze. Jedynie Karpaty nie sprostały u siebie Budowlanym Toruń. Jedynym zespołem z kompletem punktów pozostał Ekstrim Gorlice.

I liga K: Ekipa z Sulechowa poległa w Jastrzębiu-Zdroju

13.10.2014, 12:27
Jarosław Bodys (PLKS Pszczyna)

Siatkarki Jastrzębie Borynia PLKS Pszczyna w pierwszym meczu w I lidze na własnym boisku zaprezentowały się świetnie. Podopieczne Jarosława Bodysa wygrały 3:0 z jedną z najmocniejszych ekip na zapleczu ekstraklasy - Roltexem Zawiszą Sulechów.

Marcelina Nowak: To jest takie moje małe marzenie…

12.10.2014, 09:02
Marcelina Nowak (2013)

Warszawianki po pięciosetowym spotkaniu musiały uznać wyższość ŁKS-u. - Mimo wszystko jestem dumna z całego zespołu. Z tego, że po dwóch tak trudnych setach mogłyśmy wrócić do gry i powalczyć w tie-breaku - powiedziała Marcelina Nowak.

Agnieszka Wołoszyn: Niepotrzebnie nastąpił moment rozprężenia

12.10.2014, 08:51
Agnieszka Wołoszyn (2012)

Siatkarki z Łodzi po niezwykle zaciętym spotkaniu pokonały Spartę. - Pierwsze dwa sety, może nie powiem, że były dla nas łatwe, ale najważniejsze, że je wygrałyśmy. Później zupełnie niepotrzebnie nastąpił moment rozprężenia - przyznała Agnieszka Wołoszyn.

I liga K: Warszawianki walczyły, ale dwa punkty pozostały w Łodzi

11.10.2014, 23:44

Łodzianki prowadziły już w meczu z ekipą z Warszawy 2:0, ale ambitne spartanki walczyły do końca i doprowadziły do tie-breaka. Ostatecznie jednak doświadczenie siatkarek ŁKS-u pozwoliło im zainkasować 2 punkty w tym spotkaniu.

I liga K: W meczu na szczycie zespoły podzieliły się punktami

11.10.2014, 23:38

W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 2. kolejki spotkań zaplecza Orlen Ligi wicemistrz I ligi, Karpaty Krosno, podejmował Budowlanych Toruń. W hicie weekendu lepsze okazały się siatkarki Mariusza Soi, które nie bez trudu wygrały po tie-breaku.

I liga K: Pierwsze punkty węgrowianek

11.10.2014, 22:52

Pomyślnie dla węgrowianek wypadła inauguracja sezonu przed własną publicznością. Beniaminek I ligi kobiet podejmował u siebie zespół z Murowanej Gośliny i zapisał na swoim koncie pierwsze trzy punkty. Ekipa Piotra Sobolewskiego nie wygrała dotąd jeszcze seta.

I liga K: Kolejna wygrana beniaminka z Gorlic

11.10.2014, 21:52
Ekstrim Gorlice (K) - 2014/2015

Siatkarkom Silesii Volley nie udał się wyjazd do Gorlic na pojedynek z miejscowym Ekstrimem. Podopieczne Grzegorza Silczuka okazały się zdecydowanie lepsze i dzięki wygranej 3:1, przynajmniej do niedzieli, prowadzą w tabeli I ligi kobiet.

Mecz na szczycie w I lidze kobiet - torunianki jadą do Krosna

11.10.2014, 10:25
Karpaty Krosno

Do arcyciekawego starcia dojdzie dzisiaj w I lidze kobiet. Zmierzą się ze sobą zespoły Karpat Krosno i Budowlanych Toruń. Obie drużyny w zeszłym sezonie były o krok od awansu do siatkarskiej ekstraklasy i będą chciały udowodnić, że należą do czołówki I ligi.

I liga K: Druga kolejka na start

09.10.2014, 21:14

W inauguracyjnej kolejce I ligi siatkarek nie byliśmy świadkami sensacyjnych rozstrzygnięć. Czy podobnie będzie w rozgrywce numer dwa? Jak tym razem spiszą się faworyci, a jak nowicjusze? Czy któryś zespół sprawi niespodziankę?

I liga K: Bez niespodzianki w pierwszej kolejce

08.10.2014, 02:25

Zmagania na zapleczu Orlen Ligi rozpoczęło 12 zespołów, obyło się bez większych niespodzianek. Jedynie drużyna ze Świecia zmuszona była do trudnej przeprawy z odmłodzonym zespołem Silesii. Z dobrej strony pokazały się też drużyny beniaminków.

Marek Mierzwiński: Po jednym meczu jeszcze nikt nie awansował

07.10.2014, 17:12
Marek Mierzwiński (2010)

- Cieszymy się ze zwycięstwa. Poprzeczka cały czas była wysoko podniesiona, bo to jest jeden z lepszych zespołów w tej lidze - mówił po pierwszym zwycięstwie na zapleczu Orlen Ligi Marek Mierzwiński, trener ekipy Zawiszy Sulechów.

I liga K: Beniaminek nie sprostał faworytowi

05.10.2014, 18:45

Frycowe zapłaciły siatkarki beniaminka z Węgrowa, które w niedzielne popołudnie zmierzyły się z jednym z kandydatów do mistrzostwa I ligi kobiet, Zawiszą Sulechów. Zespołem zdecydowanie lepszym okazały się podopieczne Marka Mierzwińskiego.

I liga K: Torunianki lepsze od beniaminka z Jastrzębia-Zdroju

05.10.2014, 18:28

W ostatnim spotkaniu 1. kolejki spotkań I ligi kobiet Budowlani Toruń podejmowali na własnym parkiecie beniaminka z Jastrzębia-Zdroju. Lepszym zespołem okazały się podopieczne Mariusza Soi, które po trzech setach zapewniły sobie wygraną w meczu.

Grzegorz Silczuk: W końcu udało się przełamać Spartę

05.10.2014, 01:41
Grzegorz Silczuk

- Przez dwa i pół seta nie byliśmy w stanie złamać zespołu ze stolicy. Na szczęście nasza cierpliwa praca opłaciła się. W końcu udało się przełamać Spartę - powiedział Grzegorz Silczuk po wygranym spotkaniu na inaugurację sezonu I ligi kobiet.

Ogromna strata Silesii Volley MOSiR Mysłowice

05.10.2014, 00:57
Silesia Volley

Z powodów zdrowotnych włodarze z Mysłowic musieli się rozstać z Anną Łozowską, która latem przeszła na Śląsk z Budowlanych Toruń. Utrata tej doświadczonej środkowej to ogromna strata dla Silesii Volley, która obok SMS-u jest najmłodszym zespołem I ligi kobiet.

I liga K: Udana inauguracja łodzianek

05.10.2014, 00:38

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź w swoim pierwszym meczu po awansie do I ligi kobiet pewnie wygrały 3:0 w Murowanej Goślinie. Kluczem do zwycięstwa okazała się zabójcza zagrywka łodzianek i bardzo dobra gra rozgrywającej, Aleksandry Filip.

Podziel się linkiem: facebook twitter gg wykop google