Od poniedziałku z siatkarzami z Suwałk trenuje Łukasz Makowski, rozgrywający, który w poprzednim sezonie bronił barw Ślepska. Ma zapełnić lukę w zespole, która powstała po kontuzji Kamila Obrębskiego. Działacze Ślepska chcą go jak najszybciej zgłosić do rozgrywek.

więcejskomentuj ()

Damian Zborowski: W naszej grze widać jeszcze niedociągnięcia

20.10.2014, 15:26
Warta Zawiercie

- Jeżeli mieliśmy zapłacić frycowe za grę w I lidze, to mam nadzieję, że już to zrobiliśmy. W kolejnych meczach chcemy grać dobrą siatkówkę - to będzie dla nas najważniejsze - mówi atakujący Aluronu Warty Zawiercie, Damian Zborowski.

I liga M: Dominacja Campera trwa, Caro wciąż bez wygranej

20.10.2014, 14:32
ligi polskie - I liga

Po pięciu kolejkach I ligi siatkarzy jedynym niepokonanym zespołem pozostał Camper Wyszków, który w meczu na szczycie ograł Krispol Września. Pierwsze zwycięstwo w lidze odniósł Ślepsk Suwałki, a wciąż na sukces czeka Caro Rzeczyca.

I liga M: AGH Kraków bez szans w starciu z Kęczaninem

20.10.2014, 13:53
UMKS Kęczanin Kęty

Siatkarze AGH AZS Kraków nie mogą zaliczyć ostatniego pojedynku z Kęczaninem Kęty do udanych. Przyjezdni gładko w trzech partiach pokonali akademików, którzy w żadnym z setów nie podjęli nawet walki.

I liga M: Victoria Wałbrzych nie dała szans Avii

20.10.2014, 08:33
Victoria Wałbrzych

Czwartą z rzędu porażkę ponieśli świdniczanie. Tym razem lepsza od Avii okazała się Victoria Wałbrzych, wygrywając w trzech setach. Gospodarze byli w sobotę tłem dla dobrze spisującego się w rozgrywkach zespołu trenera Krzysztofa Janczaka.

I liga mężczyzn: Podział punktów w Rzeczycy, tie-break dla Warty

19.10.2014, 18:20

Zacięte spotkanie rozegrały Caro Rzeczyca i Aluron Warta Zawiercie. Ostatecznie zespoły podzieliły się punktami. Lepsza w tie-breaku okazała się Aluron Warta, chociaż należy przyznać, że w grze obu ekip sporo było przestojów.

I liga M: Camper Wyszków bezwzględny dla rywala

19.10.2014, 11:48
Camper Wyszków

W sobotnim spotkaniu we Wrześni podopieczni Jana Sucha kolejny raz pokazali, że nie bez powodu są liderem I ligi mężczyzn. Siatkarze Campera Wyszków gładko w trzech setach pokonali rywala, który w trzecim secie nawet nie podjął walki.

I liga M: Seria porażek Espadonu Szczecin trwa

18.10.2014, 23:10
Pekpol Ostrołęka

Hala im. Arkadiusza Gołasia wciąż pozostaje niezdobyta. W sobotni wieczór siatkarze Pekpolu Ostrołęka w dobrym stylu zwyciężyli z groźną drużyną Espadonu Szczecin. Podopieczni Przemysława Michalczyka nie zdobyli nawet punktu.

I liga M: Mnóstwo emocji w Nysie, dwa oczka dla akademików

18.10.2014, 21:04
Stal Nysa

Wiele emocji i mnóstwo zwrotów akcji - tak można podsumować mecz Stali AZS PWSZ Nysa z KPS-em Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS. Ostatecznie po tie-breaku triumfowali podopieczni trenera Bułkowskiego, a goście wywieźli do Siedlec 1 punkt.

I liga M: Przerwana dobra passa SMS-u, pierwsza wygrana Ślepska

18.10.2014, 20:51

Pierwszego zwycięstwa w sezonie doczekali się siatkarze Ślepska Suwałki, którzy w sobotnie popołudnie ograli we własnej hali rewelację rozgrywek, SMS PZPS Spała. Tym razem podopieczni trenera Nawrockiego urwali rywalom tylko seta.

I liga M: Nie ma już zespołów bez punktów, jutro kolejne emocje

17.10.2014, 21:54

Z każdą kolejną kolejką emocje w I lidze rosną. Po czterech seriach spotkań nie ma już zespołu bez punktu, choć na pierwsze zwycięstwo czekają Ślepsk i Caro. Już w sobotę kolejne mecze, a wśród nich ten na szczycie, w którym Krispol podejmie Campera.

Bartosz Mariański: Sukcesy nakręcają nas do jeszcze lepszej gry

17.10.2014, 18:14

- Początek sezonu w naszym wykonaniu jest bardzo dobry, ale na razie graliśmy z rywalami, z którymi punkty musieliśmy zdobywać - powiedział po środowej wygranej z Caro Rzeczyca libero Kęczanina Kęty, Bartosz Mariański.

Mateusz Leszczawski: Mam nadzieję, że przełamiemy się w Ostrołęce

16.10.2014, 16:46

- Chłopaki z Wrześni zagrali lepszy mecz od nas. Może nie pokazali żadnych fajerwerków, ale w decydujących momentach my popełnialiśmy błędy, a oni zachowywali zimną krew - powiedział po porażce z Krispolem rozgrywający Espadonu, Mateusz Leszczawski.

Patryk Skup: Nie stawiamy się w roli faworyta

16.10.2014, 13:53
Krispol Września (M) - 2014/2015

- Bardzo źle weszliśmy w ten mecz. Ale z biegiem czasu opanowaliśmy emocje oraz sytuację na boisku i zaczęliśmy prezentować swoją siatkówkę - mówił po wygranej w Szczecinie z Espadonem środkowy APP Krispolu Września, Patryk Skup.

I liga M: Porażka Avii w Zawierciu

16.10.2014, 09:03

W 4. kolejce męskiej I ligi zmierzyły się ze sobą Warta Zawiercie i Avia Świdnik. Górą byli siatkarze z Zawiercia, którzy pewnie wygrali 3:0. Dla świdniczan to już trzecia porażka z rzędu w tym sezonie, która zepchnęła ich na przedostatnie miejsce w tabeli.

I liga M: Camper Wyszków utrzymał pozycję lidera

16.10.2014, 08:01

Obrońcy tytułu mistrza I ligi M nie zaznali jeszcze w tym sezonie goryczy porażki. W środowym spotkaniu pokonali 3:1 Stal Nysa i z kompletem punktów zasiadają w fotelu lidera. Kolejnym rywalem Campera będzie drugi w ligowej tabeli Krispol Września.

I liga M: Wałbrzyszanie w końcu wygrywają

15.10.2014, 23:06

Po dwóch porażkach 2:3 siatkarze Victorii PWSZ Wałbrzych musieli zdobyć we własnej hali komplet punktów. Podopiecznym Krzysztofa Janczaka udało się wykonać zadanie, pokonali w trzech setach Pekpol Ostrołęka i do lidera tracą cztery punkty.

I liga M: Przełamanie KPS-u, czarna seria Ślepska trwa nadal

15.10.2014, 22:55
KPS Siedlce

W czwartej kolejce w końcu przełamali się siatkarze KPS-u Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS, którzy u siebie ograli 3:1 Ślepsk Suwałki. Było to ich pierwsze zwycięstwo w sezonie, za to goście na sukces muszą poczekać przynajmniej do soboty.

I liga M: Zadyszka Espadonu, Krispol wciąż niepokonany

15.10.2014, 22:43

W czwartym meczu czwarte zwycięstwo odnieśli siatkarze APP Krispolu Września. Tym razem recepty na ogranie ich nie znalazł Espadon, który przed własną publicznością uległ przeciwnikom 1:3. Szczecinianie wygrali tylko pierwszego seta.

I liga M: Zespół Caro Rzeczyca musiał uznać wyższość Kęczanina

15.10.2014, 22:15

W czwartej kolejce Krispol Ligi beniaminkowi z Rzeczycy wciąż nie udało się przełamać. Spotkanie zdecydowanie przebiegło pod dyktando gospodarzy - Kęczanina Kęty, którzy dopisali sobie trzy niezwykle cenne oczka do ligowej tabeli.

Michał Przybylski: Potrzebujemy jeszcze trochę czasu na zgranie się

13.10.2014, 16:59

- Mieliśmy lepsze i gorsze momenty w tym spotkaniu. Potrzebujemy jeszcze trochę czasu na zgranie się - powiedział Michał Przybylski. - Dobrze, że wygraliśmy pierwszy mecz przed własną publicznością - dodał przyjmujący Pekpolu Ostrołęka.

Arkadiusz Żakieta: Punkty potrzebne są nam jak tlen

13.10.2014, 15:41
KPS Siedlce

- Potrzeba nam trochę więcej czasu na zbudowanie prawdziwego kolektywu. Liga jest jeszcze naprawdę bardzo długa, a my będziemy chcieli jak najszybciej zrehabilitować się za słaby początek sezonu w naszym wykonaniu - mówi atakujący KPS-u, Arkadiusz Żakieta.

Krispol I liga nabiera tempa

13.10.2014, 13:42

Po trzech kolejkach już tylko Camper Wyszków ma komplet punktów, za to bez zwycięstwa wciąż pozostają cztery zespoły. Sytuacja w tabeli jest bardzo wyrównana, a już w środę rozegrana będzie czwarta seria spotkań.

I liga M: Dwa punkty jadą do Krakowa, Caro nadal bez zwycięstwa

12.10.2014, 10:41

Mają czego żałować siatkarze Caro Rzeczyca. W spotkaniu z AGH AZS Kraków mieli szansę na pierwszą w tym sezonie wygraną, bowiem prowadzili już 2:1 w setach i 12:10 w piątej partii. Jednak ostatecznie lepsi okazali się krakowianie, którzy wygrali spotkanie 3:2.

I liga M: Kęczanin za silny dla Avii

12.10.2014, 09:32

W 3. kolejce I ligi mężczyzn zmierzyły się ze sobą Avia Świdnik i Kęczanin Kęty. Lepsi w tym starciu okazali się zawodnicy z Kęt, którzy wygrali 3:0. Dzięki temu zwycięstwu awansowali na szóste miejsce w tabeli, ich rywale zajmują jedenastą lokatę.

Podziel się linkiem: facebook twitter gg wykop google