I liga mężczyzn

Mateusz Masłowski: Cieszymy się z każdego wygranego punktu

wczoraj, 16:44
SMS PZPS Spała (M) - 2014/2015

W 14. kolejce I ligi uczniowie SMS-u Spała niespodziewanie pokonali  Camper Wyszków 3:2. - Od początku meczu prezentowaliśmy się bardzo dobrze i udało nam się uzyskać znaczącą przewagę - relacjonował libero Mateusz Masłowski.

więcejskomentuj ()

Bartosz Cedzyński: Każdy uprawiający sport myśli o zwycięstwie

wczoraj, 08:16
ligi polskie - I liga

Ważną wygraną, bo po serii porażek odnieśli siatkarze Espadoniu Szczecin. W stosunku 3:0 pokonali oni zespół z Siedlec. - Wierzę, że to jest dla nas taki punkt zwrotny w tym sezonie i teraz będziemy już tylko wygrywać - mówił po meczu Bartosz Cedzyński.

Maciej Wołosz: Będziemy chcieli wygrać każdy kolejny mecz

17.12.2014, 19:49

- Mam nadzieję, że nasza zła passa już się skończyła i będziemy teraz kroczyć nową drogą, od zwycięstwa do zwycięstwa - powiedział po ostatniej wygranej nad zespołem z Siedlec doświadczony skrzydłowy Espadonu Szczecin, Maciej Wołosz.

Jakub Guz: Nasze stare grzechy wzięły górę

17.12.2014, 16:49
KPS Siedlce

- Gdybyśmy wygrali trzeciego seta, to dostalibyśmy „kopniaka" i z większą wiarą wyszlibyśmy na kolejną partię. Wówczas losy spotkania mogłyby się zupełnie odmienić - powiedział po porażce w Szczecinie z Espadonem libero KPS-u Siedlce, Jakub Guz.

Kamil Droszyński: Myśli o play-off odkładamy na później

17.12.2014, 14:11

- Jesteśmy nieprzewidywalnym zespołem, który, jeśli zagra bardzo dobry pojedynek, może wygrać z każdym - powiedział po zwycięstwie nad Camperem Wyszków młody rozgrywający SMS-u PZPS Spała, Kamil Droszyński.

Jerzy Taczała: Szybko złapaliśmy nić porozumienia

16.12.2014, 10:26

- W końcówce chłopakom zabrakło koncentracji i zdecydowania.. Ale jestem zadowolony, bo pokazali, że pomimo problemów nie pękają i potrafią wychodzić z opresji - skomentował zwycięstwo Espadonu nad KPS-em nowy szkoleniowiec szczecinian, Jerzy Taczała.

Mnóstwo emocji w 14. kolejce Krispol I Ligi

16.12.2014, 08:33

Sypnęło niespodziankami w czternastej kolejce Krispol I ligi. Bez wątpienia największą jest pierwsza porażka w lidze Campera, który przegrał w Spale. Na uwagę zasługuje triumf Warty i Espadonu oraz druga wygrana Caro. Tempa nie zwalnia także Ślepsk.

I liga M: Trzy punkty i awans w tabeli Espadonu Szczecin

15.12.2014, 22:04

Pierwszą wygraną w stosunku 3:0 odnieśli siatkarze Espadonu Szczecin, którzy w poniedziałek podejmowali KPS Siedlce. Podopieczni nowego trenera, Jerzego Taczały, zachowali więcej zimnej krwi w pełnym walki spotkaniu, udanie zaczynając rundę rewanżową.

I liga M: Warta sprawiła niespodziankę, zimny prysznic dla Stali

15.12.2014, 09:50
Warta Zawiercie

Niespodziewanej porażki w Zawierciu doznali siatkarze Stali AZS PWSZ Nysa, którzy przegrali z Aluronem Virtu Wartą 1:3, tym samym gospodarze zrewanżowali się rywalom za niepowodzenie z Nysy, a jednocześnie przerwali swoją serię porażek.

I liga M: Ostrołęka nadal niezdobyta, AGH bez punktów

15.12.2014, 08:19
Pekpol Ostrołęka

Pekpol Ostrołęka może zaliczyć do udanych udział w transmisji telewizyjnej Krispol I Ligi. Podopieczni Andrzeja Dudźca pokonali bowiem we własnej hali AGH AZS Kraków, któremu udało się wygrać zaledwie jednego seta.

I liga M: Drugie z rzędu zwycięstwo Caro Rzeczyca

14.12.2014, 10:34
Caro Rzeczyca

W 14. kolejce I ligi Caro udanie zrewanżowało się siatkarzom świdnickiej Avii za porażkę w pierwszym meczu. Drużynie Krzysztofa Lemieszka niewiele zabrakło do odwrócenia losów spotkania, ale 13. porażka w lidze (z rzędu) stała się faktem.

I liga M: Kęczanin urwał punkt wiceliderowi

14.12.2014, 10:10
Krispol Września (M) - 2014/2015

Siatkarze z Kęt sprawili sporo problemów Krispolowi Września. Mimo że przegrywali 0:2, zdołali doprowadzić do tie-breaka i urwać cenny punkt wiceliderowi. Strata punktu przez zespół z Wielkopolski kosztowała ich też utratę drugiego miejsca w tabeli.

I liga M: Niespodziewana porażka wyszkowian w Spale

13.12.2014, 23:55
SMS Spała

Lider I ligi Camper Wyszków doznał pierwszej porażki w lidze w obecnym sezonie. Podopieczni trenera Jana Sucha prowadzili 2:0 w setach, lecz musieli zadowolić się jedynie punktem. Ich słabość wykorzystali uczniowie ze Spały i zdobyli dwa punkty.

I liga M: Ślepsk nie zwalnia tempa, oczko zostało w Wałbrzychu

13.12.2014, 18:50
Ślepsk Suwałki

Ślepsk Suwałki ma coraz większy apetyt, by włączyć się do walki o czołowe miejsca w Krispol I Lidze. Potwierdził to także w Wałbrzychu, gdzie pokonał Victorię 3:2, rewanżując się jej tym samym za porażkę w Suwałkach.

Łukasz Kaczorowski: Wszystko sklepia się w całość

12.12.2014, 16:29
Camper Wyszków

- Nasz plan jest taki, żeby wygrać dwa mecze, które zostały do świąt. Potem podładować akumulatory i w dobrych humorach podejść do meczów w następnym roku - mówi Łukasz Kaczorowski, atakujący niepokonanego w lidze Campera Wyszków.

Zmiany na ławce trenerskiej Espadonu

12.12.2014, 11:25

Słabe wyniki osiągane przez Espadon Szczecin w Krispol I Lidze spowodowały, że władze beniaminka zdecydowały się na roszady na ławce trenerskiej. Pierwszym trenerem szczecińskiego zespołu nie jest już Przemysław Michalczyk. Zastąpi go Jerzy Taczała.

I Liga M: Rundę rewanżową czas zacząć

11.12.2014, 13:16

Do końca rundy zasadniczej coraz mniej kolejek, każdy punkt ma więc coraz większe znaczenie. Czy w czternastej serii spotkań SMS postraszy lidera? Czy złą passę przerwie Espadon lub Avia? Czy za ciosem pójdzie AGH i Ślepsk?

Bartosz Małachowski: Musieliśmy dojrzeć do gry w I lidze

10.12.2014, 13:28

- Na porażkach świat się nie kończy. Trzeba zacisnąć zęby i walczyć dalej. Jeżeli ktoś po niepowodzeniach poddaje się i nie walczy do końca, jest słabym zawodnikiem - powiedział rozgrywający Caro Rzeczyca, Bartosz Małachowski.

Krispol I Liga na półmetku rundy zasadniczej

08.12.2014, 13:43

Po pierwszej części sezonu zasadniczego na czele z kompletem zwycięstw plasuje się Camper Wyszków. Za nim znajduje się trzyzespołowa grupa pościgowa. O pozostałe miejsca w ósemce toczy się zażarta walka. W 13. kolejce pierwszą wygraną odniosło Caro.

I liga M: Krispol przegrał pod Wawelem

07.12.2014, 11:25
AZS Akademicki Związek Sportowy

Siatkarze Krispolu Września mogą być rozczarowani po sobotnim wieczorze. Zespół prowadzony przez trenera Marka Jankowiaka jechał do Krakowa po punkty, a wrócił z pustymi rękami i bez wygranego seta. AGH AZS Kraków wygrał 3:0 i awansował na 10. lokatę.

I liga M: Trudny, ale zwycięski sprawdzian licealistów ze Spały

07.12.2014, 08:19
Avia Świdnik

Siatkarze Avii Świdnik nie sprawili mikołajkowego prezentu swoim kibicom. Chociaż zagrali niezłe spotkanie, to brak "zimnej krwi" w końcówkach setów znów zaważył na ostatecznym wyniku i świdniczanie musieli uznać wyższość uczniów ze Spały.

I liga M: Komplet punktów zostaje w Wałbrzychu

06.12.2014, 22:31
Victoria Wałbrzych

Wicelider z Wałbrzycha nie sprawił swoim rywalom z Siedlec mikołajkowego prezentu w postaci punktów. Faworyci okazali się zespołem lepszym, zwłaszcza w pierwszym secie, ale to zwycięstwo na pewno nie przyszło im lekko, łatwo i przyjemnie.

I liga M: Pekpol był faworytem, ale triumfowali rywale

06.12.2014, 20:59

Patrząc na układ tabeli, faworytem meczu w Rzeczycy był Pekpol, ale boisko okazało się najlepszym weryfikatorem. Gospodarze podjęli walkę z wyżej notowanym rywalem i... wygrali bez straty seta, dopisując do swojego ubogiego dorobku trzy punkty.

I liga M: Zwycięska seria Ślepska trwa, Warta bez punktów

06.12.2014, 19:48

Niespodzianki nie udało się sprawić Aluron Virtu Warcie Zawiercie, która w sobotni wieczór uległa we własnej hali Ślepskowi Suwałki 0:3, tym samym nie przerwała passy porażek. Za to trzy podniesione z parkietu punkty pozwoliły Ślepskowi umocnić się w ósemce.

I liga M: Stal wywiozła komplet punktów z Kęt

06.12.2014, 18:33
Stal Nysa

Po środowej porażce szybko pozbierała się Stal AZS PWSZ Nysa, która na wyjeździe ograła 3:1 Kęczanina Kęty. Wprawdzie mecz lepiej rozpoczął się dla gospodarzy, ale od drugiej partii gracze z Opolszczyzny przejęli inicjatywę na boisku i nie oddali jej do końca.

Podziel się linkiem: facebook twitter gg wykop google