I liga mężczyzn

Patryk Orłowski: W siatkówce nie da się wygrać meczu bez walki

wczoraj, 20:19
ligi polskie - I liga

- W pierwszym secie zwyciężyliśmy dość łatwo. Widocznie myśleliśmy, że drugi sam się wygra, a w siatkówce nie da się wygrać meczu bez walki - powiedział po wygranej z Avią Świdnik przyjmujący Espadonu Szczecin, Patryk Orłowski.

więcejskomentuj ()

Jakub Kowalczyk: Wyszkowska maszyna jedzie w dobrym kierunku

wczoraj, 18:18
Camper Wyszków

- W przygodzie z siatkówką nie byłem w drużynie, która wygrałaby tyle meczów pod rząd. Dotychczas przegraliśmy tylko dwa spotkania w sparingach z zespołami z PlusLigi - mówi po 13. wygranej z rzędu środkowy Campera, Jakub Kowalczyk.

Ł. Makowski: Wierzyłem, że nie będę musiał rozstać się z siatkówką

29.10.2014, 16:04
Łukasz Makowski

- Przed nami jeszcze dwadzieścia meczów w rundzie zasadniczej, więc będziemy jeszcze mieli okazję pokazać swoje najlepsze oblicze. Na razie nie ma co panikować - mówi po porażce ze Stalą powracający do gry w Ślepsku Suwałki, Łukasz Makowski.

Dawid Konieczny: Uczymy się na błędach

29.10.2014, 14:26
Avia Świdnik

- Myślałem, że po wygranym drugim secie pójdziemy za ciosem. Ale pod koniec trzeciej partii przytrafił nam się przestój, który zaważył na wyniku spotkania. Szkoda, że nie wytrzymaliśmy końcówki - powiedział po porażce z Espadonem gracz Avii, Dawid Konieczny.

Bartosz Zrajkowski: Stać nas na obronę mistrzostwa

29.10.2014, 10:31

Sześć meczów, sześć wygranych i 18 punktów na koncie - to bilans siatkarzy Campera Wyszków, start imponujący. Jak podkreśla rozgrywający mistrzów I ligi, jego zespół mierzy wysoko i chce obronić tytuł wywalczony w poprzednim sezonie.

M. Dzierwa: Cieszę się, że mogłem pomóc zespołowi wygrać ten mecz

28.10.2014, 14:23
AZS Akademicki Związek Sportowy

Spotkanie I ligi pomiędzy Wartą Zawiercie a AGH AZS Kraków przysporzyło kibicom wielu emocji. Po zaciętej walce drużyny musiały podzielić się punktami. - Trochę szczęśliwie, ale udało nam się - powiedział po spotkaniu atakujący AGH, Michał Dzierwa.

Camper liderem, ścisk za jego plecami - po 6. kolejce Krispol I ligi

27.10.2014, 12:21

W szóstej kolejce obyło się bez niespodzianek. Wciąż tempa nie zwalnia Camper Wyszków, kroku próbują dotrzymać mu zespoły z Wałbrzycha, Wrześni i Nysy. Kolejne trzy oczka na swoim koncie zapisała młodzież ze Spały, a na końcu stawki nadal Caro i Avia.

Przemysław Michalczyk: Nie będzie łatwych bitew

27.10.2014, 11:41

- Na razie nie myślimy o czołówce. Nie możemy wybiegać zbyt daleko w przyszłość, musimy myśleć o każdym następnym meczu. Metodą małych kroków musimy iść do przodu i wygrywać te mecze, które mamy wygrać - mówi trener Espadonu, P. Michalczyk.

I liga M: KPS postraszył Krispol, ale tylko w jednym secie

27.10.2014, 08:07
Krispol Września (M) - 2014/2015

Siatkarze APP Krispolu Września po raz kolejny fatalnie rozpoczęli ligowy mecz, ale szybko pozbierali się po porażce 12:25 i w trzech kolejnych partiach wykazali wyższość w wyjazdowym meczu nad KPS-em Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS.

I liga M: Podział punktów w Zawierciu

26.10.2014, 20:36
Warta Zawiercie

Kibice zgromadzeni w sobotę w zawierciańskiej hali byli świadkami niesamowitego widowiska. Miejscowa Warta podejmowała akademików z Krakowa. Podopiecznym Andrzeja Kubackiego, mimo świetnej gry rywali, udało się wywieźć z Zawiercia dwa punkty.

I liga M: SMS PZPS Spała sprowadził Kęczanina na ziemię

26.10.2014, 19:26
SMS PZPS Spała (M) - 2014/2015

Siatkarze Kęczanina Kęty z pewnością nie spodziewali się, że stracą punkty w meczu z uczniami SMS-u PZPS Spała. - Wróciliśmy z niczym i to jest dla mnie materiał do głębokiej analizy - mówił trener Kęczanina Marek Błasiak po porażce w Spale 1:3.

I liga M: Trwa dobra passa Victorii, Caro Rzeczyca nadal bez wygranej

26.10.2014, 09:18
Victoria Wałbrzych

Siatkarze Caro Rzeczycy dobrze zaczęli mecz z Victorią Wałbrzych, wygrywając pierwszą partię, jednak już trzy kolejne sety należały do gospodarzy, dla których było to trzecie zwycięstwo z rzędu. Siatkarze zespołu z Rzeczycy nadal pozostają bez wygranej na koncie.

I liga M: Falująca gra i podział punktów w Suwałkach

25.10.2014, 22:56
Stal Nysa

Wciąż odpowiedniego rytmu nie może odnaleźć Ślepsk Suwałki, który poniósł w sobotnie popołudnie kolejną porażkę we własnej hali. Tym razem nie sprostał Stali AZS PWSZ, choć prowadził już 2:1. Drużyna z Nysy po raz kolejny pokazała, że jest trudna do przełamania.

I liga M: Jednostronne widowisko w Wyszkowie

25.10.2014, 22:34

Znakomicie w pierwszej części sezonu radzą sobie w Krispol I lidze mężczyzn siatkarze Campera Wyszków, którzy z kompletem 18 punków na koncie są liderem tabeli. W sobotę nie dali najmniejszych szans Pekpolowi Ostrołęka.

I liga M: Czarna seria Espadonu przełamana, Avia bez punktów

25.10.2014, 22:25

Siatkarze Espadonu Szczecin przełamali passę czterech porażek z rzędu. W sobotni wieczór przed własną publicznością pokonali Avię Świdnik 3:1. Mimo że gracze z lotniczego miasta plasują się na ostatnim miejscu w tabeli, to tanio skóry nie sprzedali.

Radosław Rybak: Miejsce w czwórce jest w naszym zasięgu

25.10.2014, 14:44
Radosław Rybak

Siatkarze Espadonu Szczecin po pięciu kolejkach I ligi są na 5. miejscu w tabeli. Ich aspiracje sięgają jednak znacznie wyżej... - Wydaje mi się, że czwórka jest w naszym zasięgu i będziemy się o nią starać - mówi Radosław Rybak, prezes drużyny.

Maciej Wołosz: Musimy dyspozycję z treningów przełożyć na mecz

24.10.2014, 21:33

- Sam wynik wskazuje, że walka była, chociaż dwa pierwsze sety rozstrzygane były dość szybko. Znowu nam się nie udało wygrać. Popełnialiśmy zbyt dużo prostych błędów, szczególnie w przyjęciu - mówi po porażce z Krispolem gracz Espadonu, Maciej Wołosz.

Krispol I liga mężczyzn nie zwalnia tempa - przed nami 6. kolejka

24.10.2014, 19:15

Przed nami już szósta kolejka zmagań. Lider podejmie w niej u siebie Pekpol Ostrołęka, rewelacja z Kęt zagra w Spale, a o pierwsze ligowe zwycięstwo w Wałbrzychu powalczy Caro Rzeczyca. W pozostałych spotkaniach również emocji nie powinno zabraknąć.

Powrót Łukasza Makowskiego do Ślepska

22.10.2014, 08:45
Ślepsk Suwałki

Od poniedziałku z siatkarzami z Suwałk trenuje Łukasz Makowski, rozgrywający, który w poprzednim sezonie bronił barw Ślepska. Ma zapełnić lukę w zespole, która powstała po kontuzji Kamila Obrębskiego. Działacze Ślepska chcą go jak najszybciej zgłosić do rozgrywek.

Damian Zborowski: W naszej grze widać jeszcze niedociągnięcia

20.10.2014, 15:26

- Jeżeli mieliśmy zapłacić frycowe za grę w I lidze, to mam nadzieję, że już to zrobiliśmy. W kolejnych meczach chcemy grać dobrą siatkówkę - to będzie dla nas najważniejsze - mówi atakujący Aluronu Warty Zawiercie, Damian Zborowski.

I liga M: Dominacja Campera trwa, Caro wciąż bez wygranej

20.10.2014, 14:32

Po pięciu kolejkach I ligi siatkarzy jedynym niepokonanym zespołem pozostał Camper Wyszków, który w meczu na szczycie ograł Krispol Września. Pierwsze zwycięstwo w lidze odniósł Ślepsk Suwałki, a wciąż na sukces czeka Caro Rzeczyca.

I liga M: AGH Kraków bez szans w starciu z Kęczaninem

20.10.2014, 13:53
UMKS Kęczanin Kęty

Siatkarze AGH AZS Kraków nie mogą zaliczyć ostatniego pojedynku z Kęczaninem Kęty do udanych. Przyjezdni gładko w trzech partiach pokonali akademików, którzy w żadnym z setów nie podjęli nawet walki.

I liga M: Victoria Wałbrzych nie dała szans Avii

20.10.2014, 08:33

Czwartą z rzędu porażkę ponieśli świdniczanie. Tym razem lepsza od Avii okazała się Victoria Wałbrzych, wygrywając w trzech setach. Gospodarze byli w sobotę tłem dla dobrze spisującego się w rozgrywkach zespołu trenera Krzysztofa Janczaka.

I liga mężczyzn: Podział punktów w Rzeczycy, tie-break dla Warty

19.10.2014, 18:20

Zacięte spotkanie rozegrały Caro Rzeczyca i Aluron Warta Zawiercie. Ostatecznie zespoły podzieliły się punktami. Lepsza w tie-breaku okazała się Aluron Warta, chociaż należy przyznać, że w grze obu ekip sporo było przestojów.

I liga M: Camper Wyszków bezwzględny dla rywala

19.10.2014, 11:48

W sobotnim spotkaniu we Wrześni podopieczni Jana Sucha kolejny raz pokazali, że nie bez powodu są liderem I ligi mężczyzn. Siatkarze Campera Wyszków gładko w trzech setach pokonali rywala, który w trzecim secie nawet nie podjął walki.

Podziel się linkiem: facebook twitter gg wykop google