I liga mężczyzn

I liga M: Caro Rzeczyca bez szans w Szczecinie

dzisiaj, 23:03
Espadon Szczecin (2014/2015)

Siatkarze Espadonu Szczecin byli faworytami meczu z przedostatnim w tabeli Caro Rzeczyca i z tej roli wywiązali się bardzo dobrze. Tylko krótkimi momentami pozwolili gościom na nawiązanie walki i po sobotnim meczu awansowali na 7. miejsce w tabeli.

więcejskomentuj ()

I liga M: Podział punktów w Suwałkach

dzisiaj, 22:47
Ślepsk Suwałki (M) - 2014/2015

Siatkarze Ślepska Suwałki po dziwnym i nierównym spotkaniu ograli 3:2 we własnej hali APP Krispol Września. Goście prowadzili już 2:1, ale dwie kolejne partie padły łupem gospodarzy. W efekcie czego Ślepsk utrzymał się na trzeciej pozycji w tabeli.

I liga M: Przerwana zwycięska passa SMS-u, Stal w końcu wygrała

dzisiaj, 22:43
Stal Nysa

SMS PZPS Spała prowadziła już ze Stalą AZS PWSZ Nysa 2:1, ale tym razem nie potrafiła postawić kropki nad "i". Goście z Opolszczyzny najpierw doprowadzili do tie-breaka, a następnie jego rozstrzygnęli na swoją korzyść, odnosząc pierwsze zwycięstwo w 2015 roku.

I liga M: Piątkowa wygrana KPS Siedlce z Pekpolem Ostrołęka

dzisiaj, 20:57
KPS Siedlce

W piątek odbyło się pierwsze spotkanie 20. kolejki I ligi mężczyzn. W Siedlcach gospodarze po wygraniu dwóch pierwszych setów w trzeciej partii musieli uznać wyższość siatkarzy z Ostrołęki, ale w czwartej odsłonie znów wszystko wróciło do normy i KPS pokonał 3:1 Pekpol.

Krispol I Liga przed 20. kolejką: Komu tym razem dopisze szczęście?

wczoraj, 16:19
ligi polskie - I liga

Do końca rundy zasadniczej coraz mniej spotkań, a im bliżej jej końca, tym więcej zespołów ma apetyt na wejście do ósemki. Czy w weekend przełamią się Camper i Stal? Czy za ciosem pójdzie Warta i SMS? A która drużyna sprawi największą niespodziankę?

Łukasz Szarek: Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem

wczoraj, 13:46
Łukasz Szarek

- Daliśmy zawodnikom z Krakowa rozwinąć skrzydła i doprowadzić do tie-breaka - powiedział po wygranej z AGH AZS Kraków Łukasz Szarek. - Chcieliśmy zdobyć trzy punkty, ale cieszymy się też z dwóch - dodał atakujący Aluronu Virtu Warty Zawiercie.

Adam Sobolewski: Nie potrafiliśmy znaleźć złotego środka

29.01.2015, 13:31
Caro Rzeczyca

- Po tej wygranej uwierzymy jeszcze bardziej w swoje umiejętności i pójdziemy za ciosem. Nie ciąży na nas żadna presja, więc możemy grać na luzie i cieszyć się z każdej akcji - powiedział po wygranej z Victorią PWSZ Wałbrzych przyjmujący Caro, Adam Sobolewski.

Porażki zespołów z czołówki w 19. kolejce Krispol I Ligi

26.01.2015, 17:28

19. kolejka Krispol I Ligi była wyjątkowa, ponieważ porażki poniosły w niej zespoły plasujące się na trzech czołowych miejscach w tabeli. Tempa nie zwalnia SMS PZPS Spała, natomiast z walki o ósemkę nie rezygnuje Warta oraz KPS.

I liga M: Podział punktów w Krakowie, kolejna wygrana Warty

26.01.2015, 14:21
Warta Zawiercie

Siatkarze Aluronu Virtu Warty Zawiercie prowadzili już w Krakowie z AGH AZS 2:0, a w trzecim secie byli o dwie piłki od wygrania meczu, ale zwycięstwo przypieczętowali dopiero w tie-breaku. Obecnie obie drużyny mają na swoim koncie po 24 oczka.

I liga M: Uczniowie SMS-u Spała lepsi od Kęczanina w wojnie nerwów

25.01.2015, 14:36
SMS Spała

Mecz Kęczanina Kęty z SMS Spała w I lidze siatkarzy był też wojną na gesty i słowa. W potyczce młodzieżowych drużyn (taką też mają kęczanie) "uczniowie" ze Spały dorzucili trochę psychologii, która pomogła im w odniesieniu wygranej w czterech setach.

I liga M: Victoria Wałbrzych w Rzeczycy zdobywa tylko punkt

25.01.2015, 12:10

Siatkarze Victorii Wałbrzych mieli ogromną szansę, by zrównać się punktami z Camperem Wyszków. Szyki popsuła im drużyna Caro Rzeczyca, której ulegli po tie-breaku i tym samym wciąż zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli.

I liga M: Camper poległ w Ostrołęce

25.01.2015, 09:29
Pekpol Ostrołęka

Siatkarze Campera Wyszków źle rozpoczęli spotkanie w Ostrołęce, od seta przegranego na przewagi. Pomimo dominacji w trzeciej odsłonie meczu nie byli w stanie zapobiec niespodziance. Potknięcia lidera tabeli nie wykorzystali jednak siatkarze Victorii Wałbrzych.

I liga M: Niespodzianki nie było, Avia przegrała z Espadonem

25.01.2015, 08:39

Siatkarze Avii Świdnik nie zdołali sprawić niespodzianki i wygrać z wyżej notowaną drużyną Espadonu Szczecin. Gospodarze w trzech setach ulegli rywalom i wciąż zamykają ligową tabelę z dorobkiem zaledwie 3 punktów na swoim koncie.

I liga M: Trwa czarna seria Stali, Ślepsk wrócił na zwycięskie tory

24.01.2015, 20:38

Do zwycięskiej formy powrócił Ślepsk Suwałki, który ograł na wyjeździe Stal AZS PWSZ Nysa 3:0. Dzięki temu zwycięstwu awansował na trzecie miejsce w tabeli, zaś ekipa z Opolszczyzny poniosła kolejną porażkę z rzędu i jest o włos od wypadnięcia z ósemki.

I liga M: Niespodzianka we Wrześni, KPS nadal walczy o play-off

24.01.2015, 20:29
KPS Siedlce

Z walki o awans do play-off nie rezygnuje KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS, który sprawił sporą niespodziankę, ogrywając we Wrześni bez straty seta miejscowy APP Krispol. Wciąż jednak jego strata do ósmej Stali wynosi sześć oczek.

Sebastian Tylicki: Musimy być czujni i skoncentrowani

23.01.2015, 16:58
Krispol Września (M) - 2014/2015

- Nawet przegrywając 1:2, nie spuszczaliśmy głów i walczyliśmy do końca o jak najlepszy wynik - powiedział po zwycięstwie nad Camperem Wyszków Sebastian Tylicki, libero APP Krispolu Września, który obecnie plasuje się na trzecim miejscu w tabeli.

Bartosz Filipiak: Nasza siła tkwi w walce o każdą piłkę

23.01.2015, 16:12
Victoria Wałbrzych

Zespół z Wałbrzycha bardzo dobrze spisuje się w rozgrywkach Krispol I Ligi. Jutro zmierzy się na wyjeździe z Caro Rzeczyca. - Jesteśmy przygotowani na ciężki pojedynek i jedziemy walczyć o punkty - zapowiedział Bartosz Filipiak, atakujący Victorii.

Krispol I Liga przed 19. kolejką: Które ekipy zbliżą sie do play-off?

23.01.2015, 14:27

Przed zespołami Krispol I Ligi walka o kolejne punkty. Najciekawiej zapowiadają się spotkania w Nysie oraz we Wrześni. Ważne mecze dla układu ósemki odbędą się w Kętach i Krakowie, zaś po łatwe punkty powinny sięgnąć ekipy z Wałbrzycha i Szczecina.

I liga M: Pewne zwycięstwo SMS-u Spała nad KPS-em Siedlce

21.01.2015, 22:21
SMS Spała

W zaległym meczu 16. kolejki I ligi mężczyzn SMS Spała pokonał 3:0 KPS Siedlce. Goście tylko w trzecim secie nawiązali wyrównaną grę ze swoim rywalem. Dzięki temu zwycięstwu SMS znalazł się na czwartym miejscu w tabeli.

Damian Wdowiak: Nie mieliśmy nic do stracenia

21.01.2015, 16:25

- Udało nam się wyszarpać dwa punkty, które są dla nas bardzo ważne. W końcu przełamaliśmy złą passę na wyjazdach, dlatego tym bardziej cieszymy się z wygranej w Szczecinie - powiedział po zwycięstwie z Espadonem atakujący Pekpolu, Damian Wdowiak.

Karol Butryn: Każdy punkt jest na wagę złota

21.01.2015, 13:28
KPS Siedlce

- Każda drużyna miewa przestoje, jednak my mamy ich więcej. Może biorą one się z tego, że mamy młody skład i czasami na boisku brakuje nam doświadczenia - mówi o dotychczasowych wynikach KPS-u atakujący siedleckiego zespołu, Karol Butryn.

Krispol I Liga: Sporo walki w 18. kolejce, porażka lidera

19.01.2015, 16:47

18. kolejka Krispol I Ligi przyniosła sporo emocji. Aż cztery mecze zakończyły się dopiero po tie-breaku. Kolejną porażkę poniósł Camper, SMS przerwał zwycięską passę Ślepska, do walki o ósemkę próbuje włączyć się jeszcze KPS oraz Warta.

Maciej Wołosz: Odczuwamy duży niedosyt

19.01.2015, 13:54

- Po tym meczu jesteśmy bardzo rozczarowani. Odczuwamy duży niedosyt, bo liczyliśmy na wygraną i zdobycie kompletu punktów - po porażce przed własną publicznością z Pekpolem Ostrołęka powiedział Maciej Wołosz, przyjmujący Espadonu Szczecin.

I liga M: Aluron Warta Zawiercie z kompletem punktów

19.01.2015, 08:33

Zawiercianie mecz z Caro Rzeczyca transmitowany przez TVP mogą uznać za udany. Zespół gospodarzy w trzech setach gładko pokonał przyjezdnych, którzy jedynie w pierwszym secie zagrozili miejscowym. Warta nadal zajmuje 11. miejsce w tabeli I ligi.

Daniel Saczko: Chcemy wygrywać mecz za meczem

18.01.2015, 21:51

Po bardzo nerwowym i długim meczu siatkarze Pekpolu Ostrołęka przechylili na swoją korzyść szalę zwycięstwa w Szczecinie. To była bardzo ważna wygrana, bowiem przyszła po serii porażek i była pierwszą w roku 2015.

Podziel się linkiem: facebook twitter gg wykop google