I liga mężczyzn

Patryk Łaba: Ciężka praca zawsze daje efekt

wczoraj, 18:39
AZS Akademicki Związek Sportowy

Patryk Łaba pojawił się na parkiecie w dwóch ostatnich meczach AZS AGH Kraków. Zawodnik wraca do gry po poważnej kontuzji kolana. - Powrót na boisko to długotrwały proces i jest on bardzo ciężki - przyznał zawodnik.

więcejskomentuj ()

Michał Doliński: Nie możemy oddawać inicjatywy przeciwnikom

wczoraj, 17:02
ligi polskie - I liga

- Mecz z Victorią rozpocznie ciężki okres dla nas, bo czeka nas kilka wyjazdów. Będzie to szkoła przetrwania dla nas wszystkich - mówi przed trzema spotkaniami wyjazdowymi drugi trener Espadonu Szczecin, Michał Doliński.

Co wydarzy się w 11. kolejce Krispol I ligi?

wczoraj, 15:36

Przed nami już jedenasta kolejka I ligi mężczyzn. Różnice w tabeli są niewielkie, więc po niej na pewno zajdą w niej zmiany. A czy Camper zachowa miano niepokonanego w lidze? Czy dobrą formę utrzyma Ślepsk? Czy przełamie sie Avia lub Caro?

Michał Mysera: Nikt nie dostanie od nas punktów za darmo

26.11.2014, 14:22
Warta Zawiercie

- Przegrana zawsze boli, bo każdy sportowiec chce wygrywać. Ale cieszymy się, że nasza gra wygląda coraz lepiej. Nikt na pewno nie dostanie od nas punktów za darmo - powiedział po porażce w Szczecinie środkowy Warty Zawiercie, Michał Mysera.

Leszczawski odszedł z Espadonu, zastąpi go słowacki rozgrywający

26.11.2014, 13:44

Nie najlepsze wyniki Espadonu Szczecin skłoniły działaczy beniaminka I ligi do dokonania roszad w zespole. Pożegnał się z nim Mateusz Leszczawski. W jego miejsce do Szczecina ściągnięto doświadczonego rozgrywającego ze Słowacji, Michała Sladecka.

Łukasz Pietrzak: Cieszę się, że mogę pomóc zespołowi

24.11.2014, 21:58

Młody Łukasz Pietrzak na pewno był wyróżniającą się postacią w ekipie Espadonu Szczecin i zasłużenie zdobył nagrodę MVP. Seria jego zagrywek okazała się kluczowa w czwartym secie spotkania z Wartą Zawiercie, wygranego przez szczecinian 3:2.

Zaostrza się walka o ósemkę - podsumowanie 10. kolejki Krispol Ligi

24.11.2014, 16:03

Coraz ciekawiej robi się w I lidze mężczyzn. Interesująca walka toczy się o czołowe lokaty w tabeli, ale coraz więcej drużyn ma apetyt na włączenie się do rywalizacji o czołową ósemkę. Jedynie Caro i Avia wciąż nie potrafią przerwać serii porażek.

Adrian Mihułka: Czasami brakuje nam cierpliwości

24.11.2014, 14:30
Victoria Wałbrzych

- Chłopaki, pomimo młodego wieku, potrafili momentami grać naprawdę mądrze, przez co stawili nam solidny opór. Cieszymy się z trzech punktów, bo jeszcze niejeden zespół w Spale je straci - mówi po wygranej nad SMS-em libero Victorii, Adrian Mihułka.

I liga M: Camper Wyszków jest nie do zatrzymania

23.11.2014, 20:02
Camper Wyszków

Kęczanin Kęty przegrał w Wyszkowie z liderującym w I lidze siatkarzy Camperem 1:3, ale przy odrobinie determinacji mógł być pierwszym zespołem, który urwał zdecydowanemu faworytowi rozgrywek punkt. Camper niepodzielnie rządzi w I lidze.

I liga M: Stal Nysa pewnie pokonała "czerwoną latarnię" tabeli

23.11.2014, 19:33
Stal Nysa

Siatkarze z Nysy nie mieli problemów z pokonaniem we własnej hali najsłabszej drużyny rozgrywek I ligi mężczyzn - Avii Świdnik. Zwyciężyli w 70 minut. Po 10 kolejkach Stal Nysa jest już na 4. miejscu, a Avia zamyka ligową tabelę z 2 punktami na koncie.

Marcin Nowak: Nasza gra faluje od początku sezonu

23.11.2014, 12:41
Marcin Nowak (2012)

- Potrafimy momentami pokazać dobrą grę i musimy tylko to kontynuować, a nam się czasem tego wysokiego poziomu nie udaje utrzymać. To jest jak na razie największy problem tego zespołu - mówi w rozmowie ze Strefą Siatkówki Marcin Nowak.

I liga M: AGH nie sprostał wicemistrzowi, KPS coraz silniejszy

23.11.2014, 12:35
KPS Siedlce

Siatkarze KPS-u Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu. Tym razem wicemistrzowie I ligi przed własną publicznością ograli 3:1 AGH AZS Kraków, dzięki czemu wyprzedzili w tabeli małopolskiego rywala.

I liga M: Niemoc Caro trwa, Ślepsk blisko awansu do ósemki

22.11.2014, 22:49
Ślepsk Suwałki

Po słabej grze na początku sezonu wyraźnie odbudowuje się Ślepsk Suwałki, który odniósł trzecie zwycięstwo z rzędu. W sobotnie popołudnie odprawił z kwitkiem Caro Rzeczyca, nie pozwalając mu ugrać nawet seta. Sytuacja gości robi się dramatycznie zła.

I liga M: Ważna wygrana Victorii, SMS tym razem bez punktów

22.11.2014, 22:40

Kolejnej niespodzianki nie sprawił SMS PZPS Spała. W dziesiątej kolejce młodzi adepci siatkówki nie sprostali we własnej hali Victorii PWSZ Wałbrzych. Wygrana 3:1 była dla podopiecznych trenera Janczaka pierwszym kompletem punktów od dłuższego czasu.

I liga M: Kolejny tie-break Espadonu, jeden punkt dla Warty

22.11.2014, 22:29

Falowanie i spadanie - tak można by podsumować mecz Espadonu Szczecin z Aluron Virtu Wartą Zawiercie. W czterech setach emocji było jak na lekarstwo. Dopiero w tie-breaku trwała wyrównana walka, z której zwycięsko wyszli szczecinianie.

I liga M: Podział punktów we Wrześni, zwycięstwo Krispolu

22.11.2014, 21:38
Krispol Września (M) - 2014/2015

Siatkarski horror zafundowali kibicom zawodnicy Krispolu Września. Mimo że w starciu z Pekpolem Ostrołęka prowadzili 2:0, ostatecznie wygrali w piątym secie na przewagi. 26 listopada wrześnianie ponownie zmierzą się z Camperem w ramach Pucharu Polski.

Andrzej Kubacki: Nie patrzymy na tablicę wyników

22.11.2014, 10:47
Andrzej Kubacki

Zespół AGH zaprezentował się dobrze przeciwko Camperowi, jednak nie udało się wywalczyć punktu. Dziś krakowian czeka kolejny mecz. - KPS Siedlce to nie jest słaby rywal, to jeden z silniejszych zespołów w tej lidze - przyznał Andrzej Kubacki, trener AGH.

Cztery tie-breaki w 9. kolejce Krispol I ligi, a jak będzie w 10. kolejce?

20.11.2014, 16:14

W środowej kolejce Krispol I ligi mężczyzn aż cztery mecze zakończyły się dopiero po tie-breakach. Wciąż ani jednego punktu nie stracił Camper Wyszków, a zwycięstwa nie zanotowało na koncie Caro Rzeczyca. A kolejne emocje już w weekend.

I liga M: Kolejny tie-break Victorii, ważny punkt Warty

20.11.2014, 13:35

Po pełnym zwrotów akcji meczu Victoria PWSZ Wałbrzych ograła na wyjeździe Aluron Wartę Zawiercie 3:2. Przyjezdni mieli nawet szansę na zdobycie kompletu punktów, ale ambitna gra gospodarzy pozwoliła im zdobyć cenne oczko.

I liga M: Kęczanin Kęty lepszy od szczecińskiego Espadonu

20.11.2014, 09:31
UMKS Kęczanin Kęty

W 9. kolejce I ligi mężczyzn Kęczanin Kęty podejmował na własnym parkiecie szczeciński Espadon. Po zaciętym spotkaniu, które zakończyło się tie-breakiem, lepsi okazali się gospodarze, wygrywając ostatnią partię 15:12.

I liga M: Wyszkowski walec jedzie dalej, AGH bez punktów

20.11.2014, 08:29

Tempa nie zwalnia Camper Wyszków, który odniósł dziewiąte zwycięstwo w sezonie. W środowy wieczór recepty na jego pokonanie nie znalazł AGH AZS Kraków, choć zespół ten był niezwykle blisko urwania przynajmniej punktu liderowi I ligi.

I liga M: Tie-break w Ostrołęce dla Pekpolu

19.11.2014, 23:15
Pekpol Ostrołęka

W środowy wieczór w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce zmierzyli się miejscowy Pekpol Ostrołęka oraz dotychczasowy wicelider I ligi, Stal AZS PWSZ Nysa. Lepsi w meczu 9. kolejki okazali się ostrołęczanie, którzy triumfowali po tie-breaku.

I liga M: Wrześnianie lepsi od SMS-u Spała

19.11.2014, 22:57
Krispol Września

W trzech setach APP Krispol Września pokonał młodych zawodników SMS-u PZPS Spała w meczu 9. kolejki I ligi siatkarzy.  Wrześnianie awansowali tym samym na drugie miejsce w tabeli rozgrywek. W zespole ze Spały zagrał wrześnianin, Jędrzej Gruszczyński.

I liga M: Trwa passa porażek Avii, powoli odradza się Ślepsk

19.11.2014, 21:07

Siatkarzom Avii Świdnik nie udało się odbić od ligowego dna. Dziś we własnej hali nie sprostali Ślepskowi Suwałki. Tylko momentami byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę z rywalami, a porażka 0:3 spowodowała, że ich sytuacja robi się coraz gorsza.

I liga M: Zmarnowana szansa Caro, KPS wrócił z dalekiej podróży

19.11.2014, 20:58
KPS Siedlce

Siatkarze Caro Rzeczyca byli o krok od pierwszego zwycięstwa w sezonie. Prowadzili bowiem z KPS-em Siedlce już 2:0, ale nie potrafili przypieczętować wygranej. Trzy kolejne sety padły łupem wicemistrza I ligi, który do Siedlec wrócił z dwoma oczkami.

Podziel się linkiem: facebook twitter gg wykop google